Kvietimai

Kvietimas, tai jūsų šventės etiketė, kuri ne tik pradžiugina svečius, bet ir parodo koks jūsų požiūrį į šventę.  Kvietimai gali būti rašomi ranka, dailyraščiu, naudojant juodą rašalą arba spausdinami. Kvietimą sudaro šios dalys: 1. Mandagus kreipimasis į adresatą (kreiptis galite ir mažybiškai, jei tai artimas Jums žmogus); 2. Šventės pavadinimas; 3. Tikslus puotos laikas ir vieta, jeigu yra tema.

Išorinis vokas. Tai – pakvietimo apsauga. Ant jo užrašomas gavėjo pašto adresas, jis užklijuojamas ir išsiunčiamas. Užantspauduotas, nučiupinėtas paštininkų galiausiai jis patenka į gavėjo rankas. Vidinis vokas. Jis saugo patį pakvietimą. Vidinis vokas mažesnis, dailesnis, brangesnis (net prabangus) ir derantis prie paties pakvietimo. Paliekamas atviras – neužklijuojamas. Paprastai ant jo užrašomi tik kviečiamo svečio (svečių) vardas ir pavardė. Siunčiamas vienas kvietimas šeimai. Jei kviečiami tos pačios šeimos pilnamečiai vaikai, jiems pakvietimai siunčiami atskirai. Kvietimas. Ką daryti, jei norite pakviesti žmones ir stebėti vestuvių ceremoniją, ir dalyvauti puotoje? Išeitis paprasta: dvigubi (du) pakvietimai. Arba nedidukė to pat stiliaus kortelė, pranešanti, kur ir kada vyks vestuvių puota. Atsakymo kortelė. Jei norite laikytis visų etiketo taisyklių, su pakvietimu galite išsiųsti ir mažą kortelę su voku – svečių atsakymo kortelę, į ją svečias įrašo savo atsakymą – dalyvaus jis ar ne. Brangoka? Iš vienos pusės – taip. Iš kitos – anaiptol. Juk jūsų vestuvių biudžetas, išlaidos tiesiogiai susijęs su svečių skaičiumi. O atsakymų kortelės įpareigoja jas išsiųsti – taip turėsite tikslų vestuvių dalyvių sąrašą ir galėsite daug tiksliau suplanuoti išlaidas. Pakvietimų skaičius. Rekomenduojame užsisakyti/nusipirkti bent 10 pakvietimų daugiau, nei planuojate kviesti svečių. Atsarginiai pakvietimai praverčia, netyčia sugadinus užrašus, padarius klaidų ir kitose analogiškose situacijose. Mažutė pastaba pabaigai: Du vokai, vienas ar keli pakvietimai ir atsakymo kortelė su voku gali sverti tikrai daugiau nei 30g. Išsiųskite pakvietimus pašte – tegu juos pasveria ir nustato užklijuotinų ženklelių skaičių. Juk nenorite, kad toks svarbus laiškas nepasiektų adresato… arba kad gavėjui tektų už jį sumokėti…
 
Profesionalios fototechnikos, drono fotografijos paslaugos – GERA KAINA. Susisiekite (8 605 53534, 8 623 56445) ir mes pasiūlysime jums geriausią kainą! Galima pasiderėti.16 responses to “Kvietimai”

 1. Aurelija says:

  Laba diena, mus sudomino Jūsų vestuvių kvietimai, 28 pavyzdys, su rugio smilga, domintų ir tokio stiliaus stalo korteles, tik norėtumėme dar vardo raidžių ornamentų ar kažko panašaus. Reikėtų apie 45-50 kvietimų. Parašykite kiek visą tai kainuos.
  Dėkoju pagarbiai Aurelija.

 2. Simona says:

  Atsakymas pateiktas asmenine žinutė. Ačiū, kad domitės.

 3. ruta says:

  Mane domina 28 pavyzdys su smilga man reiketu 60 kvietimu. Kiek tai kainuos? Dekui

 4. Ramune says:

  Domina 6 ir 31 kvietimu kainos?

 5. Ineta says:

  Sveiki,

  Kiek kainuoja 31 modelio kvietimas?

 6. Gintarė says:

  Sveiki, kokia kaina 31 kvietimo? Ačiū

 7. Ieva says:

  Sveiki 🙂 domina 1 ir 4 kvietimų kainos, jei įrašote vardus. Dėkoju už informaiją 🙂

 8. Rovena says:

  Sveiki. Domina 1 ir 2 kvietimų kaina 🙂

 9. Ig says:

  Sveiki,

  Kokia kaina būtų užsakant 12-o modelio (jūrinės tematikos) 12 kvietimų?

 10. vitalija says:

  Sveiki, man reiketu 25 kvietimu, kokia vieneto kaina, patiko violetinis su smilga

 11. Ugne says:

  Sveiki mane sudomino 28 pavyzdys man reiketu 30 tokiu kvietimu ir 60 stalo korteliu kasko panasaus i kvietimus kiek tai kainuotu?

 12. Greta says:

  Kokia kaina 30 modelio?

 13. Karolina says:

  Laba diena,kiek kainuoja nuo galo 4 ir 5 kvietimai?

 14. Ieva says:

  Laba diena , kokia kaina 2,4,6,10,16,18,22,28,30,31 modelio, norėtume užsisakyti.

 15. Akvile says:

  Labas vakaras. Noretume suzinot ir is arciau pamatyti 30varianta? Kiek kainyte vieno ir ar taikomos nuolaido didesniam kiekiui? Dar klausimelis ar butu galima pakeisti truputi spalvas?
  Aciu uz infomracija

 16. Loreta says:

  Laba diena,

  Gal galima būtų pamatyti Jūsų kvietimų kainininką, nes sudomino keletas kvietimų variantų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *